ورکشاپ انگلیسی «برگر آقای خرچنگ»

به گزارش روابط عمومی آریا، علاقه کودکان به آموزش زبان انگلیسی باعث شده تا والدین آنها به دنبال روش‌های نوین و منابع معتبر آموزشی باشند. کودکان در بین همه روش‌های آموزشی، زمانی بالاترین درک را دارند که در محیط شبیه سازی شده قرار گیرند یا آموزش، همراه با بازی و سرگرمی باشد. موسسه زبان‌های خارجی آریا در همین راستا تصمیم به برگزاری یک ورکشاپ مادر و کودک را دارد.

باب اسفنجی و برگر آقای خرچنگ را کمتر کودکی است که نشناسد و با موسیقی معروف آن همخوانی نکند. انتخاب عنوان این ورکشاپ با در نظر گرفتن این موضوع صورت گرفته تا کودکان در محیطی آشنا و شاد به یادگیری و تقویت زبان دوم (انگلیسی) خود بپردازند. در ورکشاپ «برگر آقای خرچنگ» همانطور که از نامش پیداست، قرار است کودک به کمک مادر خود، به تهیه یک برگر بپردازد که تمامی مراحل به زبان انگلیسی خواهد بود.

به گفته زهره فقیه، میزبان این ورکشاپ: «کودکان نیاز دارند که در محیطی غیر از کلاس و فعالیت‌های کلاسی به یادگیری بپردازند و این ورکشاپ فرصتی را فراهم می‌کند که این اتفاق رخ دهد. در محیط قرار گرفتن و لمس واقعیت به حافظه تصویری کودکان کمک کرده و این امر باعث می‌‌شود تا کلمات و عبارات جدیدی که کودک در طول ورکشاپ فرا می‌گیرد در ذهنش ماندگار شود.»

ورکشاپ تخصصی مادر و کودک «برگر آقای خرچنگ» برای 17 آذرماه 1402، ساعت: 17 الی 19 در موسسه زبان‌های خارجی آریا برنامه ریزی شده است. برای ثبت‌نام و هماهنگی با بخش ثبت‌نام موسسه آریا تماس حاصل فرمایید.

+ شماره تماس جهت ثبت‌نام: 09170484866 – 07733325150

نکات مهم:

  • تمامی ملزومات ورکشاپ توسط موسسه آریا فراهم خواهد شد و خانواده‌ها نیازی به تهیه وسایل ندارند. (پیشنهاد ما برای حضور در ورکشاپ، پوشیدن پیشبند و کلاه آشپزی می‌باشد.)
  • در تمام طول ورکشاپ و در لحظه پخت برگر تمام مسائل ایمنی رعایت خواهد شد و برای جلوگیری از هر خطری از هیترهای بی خطر برقی استفاده خواهیم کرد.
  • تمام طول ورکشاپ تحت نظارت مستقیم پرسنل اداری و مدرس مربوط خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صبح: 12:30 – 9:00
بعدازظهر: 22:00 – 16:00
 ‼️ پنجشنبه ها در نوبت صبح تعطیل است

📍بوشهر، میدان قدس، خیابان امام (سنگی)، بوستان ۳۰

☎️ ۰۷۷-۳۳۳۲۵۱۵۰
☎️ ۰۷۷-۳۳۳۲۵۹۰۳
📱  ۴۸۶۶ ۰۴۸ ۰۹۱۷

🌐 info@aryafli.ir

  • صبح: 12:30 – 9:00
  • بعدازظهر: 22:00 – 16:00
     ‼️ پنجشنبه ها در نوبت صبح تعطیل است

بوشهر، میدان قدس، خیابان امام (سنگی)، بوستان ۳۰

  • ۰۷۷-۳۳۳۲۵۱۵۰
  • ۰۷۷-۳۳۳۲۵۹۰۳
  •  ۴۸۶۶ ۰۴۸ ۰۹۱۷

info@aryafli.ir